Slavia se má na co těšit! Panathinaikos posílil útok bývalým střelcem Slovanu Bratislava

Slavia se má na co těšit! Panathinaikos posílil útok bývalým střelcem Slovanu Bratislava

Už ve čtvrtek nastane Den D, při kterém pražská Slavia vyzve zapomenutého obra, řecký Panathinaikos. Týden před touto bitvou podepsal hráče, kterého dokonce Slavia před třemi lety chtěla.

Jak snadno a rychle znepříjemnit druhému týmu přípravu na zápas, který je za týden? Přivést do svého kádru hráče, kterého před několika lety chtěla a využít momentu překvapení. 

To přesně udělal Panathinaikos, který přivedl Slovince Andraže Šporara, který pár let zpátky válel za Slovan Bratislava, odkud ho právě Slavia chtěla vykoupit. Šporar se však vydal na zkušenou do Sportingu Lisabon, kde mu však pšenka nevykvetla. 

Dá se říci, že vyhořel a na své výkony v dresu Slovanu už nenavázal.Chuť si nespravil jak na hostováních v Braze, tak v Middlesbrough, kfre však nasázel 8 gólů.  Právě Panathinaikos by pro něj mohl být tím pravým restartem, který v této fázi kariéry potřebuje jako sůl. V Athénách podepsal čtyřletou smlouvu.

Smlouvu o jeden rok kratší dostal Benjamin Verbić, Šporarův spoluhráč z reprezentace a další posila. Verbič si však proti Slavii nezahraje, jelikož už nastoupil v tomto ročníku za Dynamo Kyjev. Verbić i Šporar pravidelně sbírají starty za slovinskou reprezentaci, kterých mají oba kolem 40. Pro Panathinaikos, jenž se v uplynulé sezoně mohl opřít o defenzívu, se jedná o důležité posílení, jelikož ofenziva stagnovala.

Rozhoří se v Šporarovi oheň a restartuje tak svou kariéru či dokáže zničit Slavii?

zdroj: pao.gr