Za Messim mu to nevyšlo, teď možná vyjde Stamford Bridge. Chelsea prý chystá meganabídku za Škriniara

Za Messim mu to nevyšlo, teď možná vyjde Stamford Bridge. Chelsea prý chystá meganabídku za Škriniara

Milan Škriniar byl už v době tohoto letního přestupového období mnohokrát spojován s možným přestupem do Parc des Princes, který se však nakonec nedotáhl do úspěšného konce. Nyní se však o slovenského stopera má aktivně zajímat londýnská Chelsea.

S touto informací přišel italský server Calciomercato.it, podle něhož je klub ze Stamford Bridge připraven poslat na Inter Milán nabídku, která prý zatřese celým přestupovým trhem. Kromě slovenského obranného pilíře prý totiž „The Blues“ mají v hledáčku i dva další fotbalisty „Nerazzurri“ - Denzela Dumfriese a Cesara Casadeia.

Za rodáka ze Žiaru nad Hronom je podle informácí portálu Calciomercato.it Chelsea připravená Interu zaplatit zhruba 81 miliónů eur (téměř 2 miliardy korun). Kromě Milana Škriniara se má Thomas Tuchel ale údajně zajímat i o holandského krajního obránce Denzela Dumfriesa, kterého si představitelé „The Blues“ cení okolo 40 milionů eur (asi 986 milionů korun).

Třetím fotbalistou Interu Milán, o kterého údajně projevila Chelsea zájem, je stále je devatenáctiletý talentovaný záložník Cesare Casadei. Za něho by „The Blues“ byli ochotní zaplatit okolo osmi milionů eur (více než 197 milionů korun). To je prý ale pro představitele klubu ze San Sira málo. Celkově by se nabízená suma ze Stamford Bridge měla tedy pohybovat okolo 130 milionů eur.

Otázkou podle analytiků zůstává, zda by v Miláne byli ochotní vzdát se Milana Škriniara i Denzela Dumfriesa bez adekvátní náhrady a relativně krátce před začátkem nové sezóny.

Zdroj: Calciomercato.it

Konec pokleknutí před každým zápasem? Fotbalisté anglické Premier League přemýšlí, jak s gestem dále

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.