Velký cíl West Hamu byl prozrazen. Coufal by rád vzal všechny kluky do Prahy a na stadion Slavie...

Velký cíl West Hamu byl prozrazen. Coufal by rád vzal všechny kluky do Prahy a na stadion Slavie...

Pár měsíců staré semifinále Evropské ligy namlsalo West Ham United natolik, že by tentokráte rád dokráčel v Evropské konferenční lize až do finále.

To bude zajímavé i z toho důvodu, že k rozuzlení dojde 7. června 2023 v pražském Edenu, odkud se na ostrovy vydali Tomáš Souček i Vladimír Coufal.

První překážkou pro kladiváře bude ve čtvrtém předkole třetí pohárové soutěže buď B36 Tórshavn z Faerských ostrovů, nebo dánský Viborg a postup do hlavní fáze se tak zdá být pouhou formalitou...

"Dostat se do finále Konferenční ligy je náš velký cíl. Pro mě i pro Suka by to bylo něco speciálního. Rád bych vzal všechny kluky do Prahy a na stadion Slavie. Pokud Konferenční ligu vyhrajeme, bude to úžasné," hovořil v interview pro klubovou televizi brzy třicetiletý krajní obránce s minulostí ve Slavii či Liberci.

Sedmý tým minulé sezony Premier League začíná nový ročník již tento víkend proti mistrovskému Manchesteru City, což bude podle všeho o poznání těžší, než následné play-off o EKL.

"V přípravě jsme hodně pracovali. Byla hodně náročná a pořád na sobě trochu cítíme únavu, ale odpočineme si a připravíme se na utkání se City. Máme před sebou zajímavý začátek, hrajeme proti možná nejlepšímu týmu na světě. Hned úvod nám ukáže, jak na tom jsme. Moc se těším. Na každý zápas Premier League se těším, zvlášť na London Stadium před našimi fanoušky. Očekávám skvělou atmosféru. Snad naši fanoušci budu dvanáctým hráčem jako obvykle," obrátil se na příznivce ostřílený svěřenec manažera Davida Moyese.

Zdroj: whufc.com