Premier League jistě uvidí diváci na T-Mobile TV. O2 s novým majitelem práv CANAL+ stále jedná

Premier League jistě uvidí diváci na T-Mobile TV. O2 s novým majitelem práv CANAL+ stále jedná

Fotbaloví fanoušci budou moci od srpna sledovat zápasy nové sezony Premier League na obrazovkách T-Mobile TV, jejíž zástupci se dohodli CANAL+ Sport na odvysílání všech 380 zápasů. Smlouvu T-Mobile s CANAL+ navíc platí na následující tři sezóny. O2 TV, která doposud anglickou soutěž nabízela, s novým vlastníkem vysílacích práv stále jedná.

Vysílací práva získal T-Mobile spolu se Slovak Telekom a DIGI Slovakia a platí až na tři roky. Diváci se tak mohou těšit na více než 1000 exkluzivních fotbalových přenosů na kanálech CANAL+ Sport. „Dbáme na to, abychom našim zákazníkům přinášeli prémiový obsah a prestižní nabídku kanálů, na které jsou zvyklí. Premier League tak nadále doplňuje širokou nabídku našich sportovních kanálů, které patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější obsah na T-Mobile TV,“ vysvětlil Zdeněk Spurný, manažer televizních služeb T-Mobile. „V rámci vysílání Premier League letos nabídneme všech 380 zápasů, sedmidenní archiv a nově i možnost paralelního vysílání všech utkání na ostatních kanálech CANAL+ Sport,“ dodal Spurný k přenosům televize, jejíž hlavní tváří se stal oblíbený komentátor Jaromír Bosák.

 

Diváci si budou moci užít Premier League s českým a slovenským komentářem, zápasovými studii i dalším doplňujícím obsahem. Ve vysílacím programu budou zahrnuty bez výjimky veškeré zápasy sezóny a archív umožní i zpětné zhlédnutí po dobu až 7 dnů. V případě paralelního vysílání pak budou moci diváci jednoduše přepínat mezi zápasy napříč dalšími CANAL+ Sport. Divákům se naskytne i zrychlený pohled na dění na zelených trávnících během souběžně hraných zápasů. „Jako velký fotbalový fanoušek jsem opravdu rád, že se nám podařilo tuto klíčovou dohodu vyjednat a můžeme nabídnout českým divákům velkou porci kvalitního fotbalu, a to až po dobu tří let. To, že jsme získali vysílací práva v první vlně, vnímám jako zásadní úspěch nejen pro naši TV službu, ale pro celý T-Mobile,“ nechal se slyšet Maximiliano Bellassai, obchodní ředitel T-Mobile Czech Republic.

Právě televizní vysílání společnosti T-Mobile nabízí toho času všechny významné fotbalové soutěže, mezi které kromě Premier League patří také španělská LaLiga, německá Bundesliga, francouzská Ligue 1 nebo italská Serie A. V nabídce nechybí ani Liga mistrů a televize má k dispozici i vysílání druhých a třetích evropských pohárových soutěží v podobě Evropské ligy a Evropské konferenční ligy.

Dosavadní vlastník vysílacích práv k Premier League O2 TV Sport se zatím s novým vlastníkem CANAL+ dohodnout nepodařilo. „Jednání o Premier League jsou složitá, budou určitě pokračovat i po startu sezony. Nabízíme dohodu na 3 roky, Canal+ se tak může dostat až do 600t služeb O2TV,“ naznačili představitelé O2 TV, že nehodlají své diváky zklamat a anglickou nejvyšší soutěž svým klientům udržet.

Zdroj: T-Mobile TV, O2 TV

O víkendu startuje francouzská Ligue 1. Očekává se tuhý boj o záchranu a titul v Parc des Princes

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.