Mělo to být 3:0, protože zápas v Řecku bude velmi obtížný. My tam však jedeme vyhrát, hlásí sebevědomě Usor

Mělo to být 3:0, protože zápas v Řecku bude velmi obtížný. My tam však jedeme vyhrát, hlásí sebevědomě Usor
OBSAHUJE VIDEO

Mladík Moses Usor si po úvodním duelu třetího předkola Konferenční ligy proti Panathinaikosu Atény (2:0) užil aplaus zaplněné Fortuna arény a nebylo se čemu divit. Po dorážce Ewertonovy střely totiž oslavil první soutěžní gól ve Slavii.

"Slavia před tímto zápasem Panathinaikos ještě neporazila, takže jsem rád, že jsem k vítězství přispěl i svým gólem. Jsem za svůj první gól ve Fortuna Areně moc rád. Je to pro mě sen, poprvé skórovat právě tady a v evropské soutěži, jsem velmi šťastný," rozplýval se perspektivní nigerijský fotbalista, jemuž jako první při oslavách gratuloval jeho krajan Peter Olayinka.

Ve čtvrtečním duelu se navíc prezentoval dalšími čtyřmi až pěti střelami a byl hodně aktivní. "Mám dobrou techniku střely a trenér mi proto říká, ať střílím častěji. Jsem rád, že jsem jednu z nich proměnil," těšilo Usora, jehož ohlasy nabídl web slavia.cz.

Jak dobrou pozicí je před řeckou odvetou dvougólová výhra? "Mělo to být 3:0, protože zápas v Řecku bude velmi obtížný. My tam však jedeme vyhrát," hlásil po třetím letošním pohárovém triumfu sešívaného "S" nováček kádru.

Trpišovský po Panathinaikosu: Mohli jsme vytěžit víc, to mě mrzí. Naštvaný jsem jenom za vyloučení

Zdroj: slavia.cz