Baník prožil po tvrdém direktu složitější týden. Některé věci jsme si museli vyhodnotit, přiznává Oulehla

Baník prožil po tvrdém direktu složitější týden. Některé věci jsme si museli vyhodnotit, přiznává Oulehla

Pakliže by se opakovala historie a Baník Ostrava by první srpnovou sobotu triumfoval v Ďolíčku dvougólovým rozdílem jako při posledním vzájemném měření sil, ve Slezsku by to nepochybně brali všemi deseti.

Do střetu s Bohemians Praha 1905, kteří po úspěchu v Jablonci vládnou prvoligovému peletonu, totiž půjdou jakož poslední celek tabulky, který byl doma vypráskán Sigmou Olomouc.

Zatímco domácí trenér Veselý nebude moci použít zraněné trio Hála, Necid a Vala, Vrba nebude moci využít Svozila, Lischku ani Jurošku, s tím, že otazník se vznáší nad startem Almásiho s Pojezným.

Před úvodním hvizdem promluvil za ostravskou kabinu asistent David Oulehla. "Týden byl složitější v tom, že jsme doma dostali tvrdý direkt. Podali jsme špatný výkon, uvědomujeme si to, některé věci jsme si museli vyhodnotit a věříme, že ten výkon z domácího zápasu odčiníme," pronesl na webu fcb.cz člen realizačního týmu Baníku.

Co říká o nejbližší překážce? "Bohemka zvládla první kolo v Jablonci. Její způsob hry je atypický tím, že nastupuje v tříobráncovém systému. Má tam vysoké hráče, velmi nebezpečné standardní situace, dlouhé auty, zkušené hráče uprostřed. Musíme na to všechno být připravení a věřím, že to zvládneme," uzavřel na fcb.cz bývalý kouč Viktorie Žižkov.

Sparta se pochlubila třetím nejvyšším číslem permanentkářů v samostatné historii české ligy

Zdroj: fcb.cz