Na některých hráčích Slavie je vidět, že ještě nejsou úplně zvyklí na anglické týdny...

Na některých hráčích Slavie je vidět, že ještě nejsou úplně zvyklí na anglické týdny...

2:0 je podle hlavního trenéra Jindřicha Trpišovského směrem k odvetě s Panathinaikosem Atény zrádný výsledek.

"Víme, jaké peklo nás v Řecku čeká. Tady nám bylo všem horko, tam to bude ještě horší. K tomu musíme připočíst tamní prostředí, bouřlivou kulisu a specifickou hrací plochu. Musíme hrát komplexně a vstoupit do zápasu stejně jako ve čtvrtek. Soupeř zvolí ofenzivní sestavu, musíme si na to dát pozor. Šance jsou po prvním zápase příznivější pro nás. Soupeř nám ale ukázal, jak nebezpečný dokáže být," upozornil šéf sešívané lavičky.

Trenérský štáb úřadujícího domácího vicemistra nyní musí své svěřence přeorientovat na druhé kolo Fortuna:ligy proti FC Trinity Zlín. Pravděpodobně se bude i míchat se sestavou a Eduardo Santos si vzhledem k pohárové stopce odpočine...

"Hrajeme doma, musíme to zvládnout. Nějaké změny budou, vzhledem k červené kartě Santose, který v Řecku nebude moct nastoupit, si musíme pohlídat, abychom nepřišli i o další stopery. Na některých hráčích je vidět, že ještě nejsou úplně zvyklí na anglické týdny, zápas nás stál hodně sil. Změny budou typologické, musíme najít balanc, abychom byli silní na neděli a zároveň o nikoho nepřišli pro odvetu. Budeme to řešit s hráči individuálně, podle jejich momentálního stavu," ozřejmil na stránkách slavia.cz šestačtyřicetiletý odborník z Vršovic.

Olayinka? Trpišovský doufá, že zůstane. Má nabídku na prodloužení smlouvy a teď není jeho odchod pravděpodobný

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.