Jemelka: S Plzní se stále jedná, ale prvně se musí dohodnout kluby. Mou hru to ale neovlivňuje

Jemelka: S Plzní se stále jedná, ale prvně se musí dohodnout kluby. Mou hru to ale neovlivňuje

Sobotní ztráta proti ligovému nováčkovi z Brna mrzela po závěrečném hvizdu všechny hráče Olomouce, Václava Jemelku nevyjímaje. Svěřence kouče Václava Jílka stejně mrzelo především to, že nedokázali navázat na dobrý výkon v úvodním kole proti Ostravě. V případě sedmadvacetiletého obránce je ale stále možnost, že by mohl ještě změnit klubové barvy.

Na hřišti to nedá znát, ale v hlavě mu určitě šrotuje myšlenka na přesun do tábora aktuálního českého mistra. „Pořád se nějak jedná, ale musí se první dohodnout kluby. Já čekám, co bude. Samozřejmě to není jednoduché. Jednání probíhají od začátku přípravy,“ nechal se slyšet několikanásobný český reprezentant.

„Není jednoduché se soustředit. Já se snažím odvádět na hřišti maximum. S trenéry komunikujeme, a kdyby mě to mělo nějak ovlivňovat, tak bych třeba nehrál. Myslím ale, že to zatím nehrozí,“ pokračoval zkušený obránce.

I on měl ale černé svědomí z toho, že Olomouc nezískala proti Zbrojovce tři body. „Jsme všichni zklamaní, takhle jsme si to určitě nepředstavovali. Do zápasu jsme vstoupili podle mě výborně. Možná jsme to v prvních deseti minutách mohli i rozhodnout a byl by klid. Bohužel se to nepovedlo, pak jsme dostali gól de facto z ničeho, ještě od Řezníčka, na kterého jsme se připravovali. Bohužel si to tam dobře převzal a krásně to trefil. Určitě je to pro nás velké zklamání, ale jedeme dál a musíme se soustředit na další zápasy,“ dodal Jemelka, který by neměl chybět již za týden proti Spartě, pokud náhodou přeci jen nezamíří do Plzně.

Zdroj: sigmafotbal.cz