Už žádný strach. Na Slavii budeme chtít jít uvolnění, s dobrou náladou, chutí a s tím, že ji obereme o 3 body, říká Sejk

Už žádný strach. Na Slavii budeme chtít jít uvolnění, s dobrou náladou, chutí a s tím, že ji obereme o 3 body, říká Sejk

Kmenový sparťan Václav Sejk zaznamenal v Mladé Boleslavi svou první ligovou trefu za Jablonec, který dokázal ve městě automobilů remizovat 2:2.

Z jeho strany to přitom mohlo být i lepší. "Asi s ním musíme být spokojení. Po tom vývoji jsme na tři body sahali. Jenže, to bych musel proměnit svojí šanci na 1:3. Pak by to byl asi úplně jiný zápas a odjížděli bychom se třemi body. Ty ztracené body teď půjdou asi za mnou, kvůli této zahozené šanci. Tak to prostě je," krčil rameny český reprezentant do jednadvaceti let, jehož slova vyšla na webu fkjablonec.cz.

Zelenobílí předvedli diametrálně odlišní výkon než v minulém týdnu na Střelnici proti Bohemians Praha 1905. "Už jsme si něco říkali po přípravě, sedli jsme si i teď a něco jsme si vyříkali. Výkon v první půli byl skvělý, až na tu penaltu jsme je skoro do ničeho nepustili. Vedlo se nám i v začátku druhého poločasu, až do té mé šance. Pak nás Boleslav zavřela a padlo jí to tam. Byli jsme trochu sražení do kolen. I proto ten konečný bod asi musíme brát," přidal na klubových stránkách svěřenec Davida Horejše, jenž tak konečně na severu Čech poznal i něco jiného, než porážku.

Ve třetím kole dorazí na Střelnici Slavia, jež ve druhém kole přejela Zlín a ve vítězné vlně bude chtít pokračovat také na území, kde vládne Miroslav Pelta. "Už jsme poučení ze zápasu s Bohemians. Víme, že když půjdeme do zápasu se strachem, tak to nemůže dopadnout jinak než porážkou. Do zápasu se Slávií budeme chtít jít uvolnění a s dobrou náladou a chutí a s tím, že ji obereme o tři body," uzavřel optimisticky naladěný Sejk.

Zdroj: fkjablonec.cz