Sparta se poučila, určitě bude hrát o špičku, predikuje Potočný. Jeho jihočeský parťák Hora se Slovácka nebojí...

Sparta se poučila, určitě bude hrát o špičku, predikuje Potočný. Jeho jihočeský parťák Hora se Slovácka nebojí...
OBSAHUJE VIDEO

Dynamo České Budějovice na Střeleckém ostrově před návštěvou 6681 platících diváků nestačilo na Spartu, která poprvé v soutěžním duelu pod dánským trenérem Brianem Priskem nastoupila na dva útočné hroty.

"Nevím, jestli nás překvapila. Všichni jsme na ty jejich zápasy koukali a nehráli vůbec špatně. Liberec byl ale minulý týden lépe připravený a zvládli to lépe než oni. Sparta se z toho ale poučila a u nás to ukázala, budou hrát určitě o špičku," předpověděl Roman Potočný.

A co říkal na skutečnost, že poprvé od roku 2019 byla českobudějovická aréna vyprodaná? "Kdyby to takto bylo každý zápas, tak jsme úplně nejvděčnější, protože před více lidmi se vám hraje lépe, takže čím více lidí bude chodit, tím lepší to bude," doplnil na dynamocb.cz ofenzivní univerzál, jenž v minulosti nastupoval za Zlín, Baník, Liberec i Teplice.

Jeho podobně zkušený spoluhráč Jakub Hora po závěrečném hvizdu dodal, že Sparta u nich triumfovala zaslouženě, nicméně herně to bylo vyrovnané. "Myslím si, že jsme nebyli horší celý zápas. Od začátku jsem se cítil dobře, spousta věcí mi vycházela, ale radši bych to vyměnil za tři body." podotkl na dynamocb.cz jednatřicetiletý rodák z Mostu.

Za necelý týden čeká Dynamo další domácí klání se silným protivníkem. Na jih země přijede po své pohárové odvetě s Fenerbahce Slovácko. "V české lize se soupeři moc vybírat nedají. Každý tým má svoji kvalitu. My jsme si tu od začátku přípravy něco nastavili a po tom chceme jít. A když to řeknu úplně jednoduše, chceme porážet každého a rovnat se s každým. Nemůžeme koukat doleva a doprava," zakončil na oficiálních stránkách klubu kolega Škody, Hellebranda, Sladkého a spol.

Zdroj: dynamocb.cz