Bitvu o žádaného Srba nakonec vyhrál Juventus. Kostić tak z Frankfurtu míří do Itálie

Bitvu o žádaného Srba nakonec vyhrál Juventus. Kostić tak z Frankfurtu míří do Itálie

Italský Juventus se může radovat, protože vyhrál boj o žádaného srbského fotbalistu Filipa Kostiće z Eintrachtu Frankfurt.

Právě levonohý křídelní obránce byl v posledních sezónách důležitým článkem ve vzestupu Frankfurtu a měl i důležitou roli na cestě Eintrachtu za vítězstvím v Evropské lize v uplynulé sezóně. Jen za uplynulou sezónu si šikovný Srb v Deutsche Bank Park připsal působivých 13 asistencí, ke kterým přidal i sedm gólů.

Vzhledem k jeho formě po devětadvacetiletém srbském fotbalistovi zatoužilo mnoho klubů. Nejvíce byl Kostić spojován s přesunem do anglického West Hamu. Spoluhráčem českého dua Coufal – Souček se ale nakonec fotbalista nestane. Podle zdrojů serveru 90min.com se totiž Srb i Frankfurt dohodli na podmínkách přestupu s právě s italským obrem z Turína. Devětadvacetiletý fotbalista je tak nyní připraven absolvovat lékařskou prohlídku v „Juve“ a pak už bude přestup dokonán.

Pro „Starou dámu“ je Kostićův příchod důležitý. Současný levý obránce „Juve“ Alex Sandro totiž v posledních sezónách nepodává takové výkony, jaké by si od něj Nedvěd a spol. představovali. V loňské sezóně tak na tomto místě několikrát nastoupil záložník Adrien Rabiot, kterému ale místo obránce také úplně nesvědčilo.

Zdroj: 90min.com

Revoluce afrického fotbalu? Tamní kluby se chtějí vyrovnat nejlepším fotbalovým soutěžím. I v penězích