Stará dáma ladí Depaye do útoku k Vlahovičovi. Podmínky přesunu už jsou prý nalajnované

Stará dáma ladí Depaye do útoku k Vlahovičovi. Podmínky přesunu už jsou prý nalajnované

O budoucnosti nizozemského reprezentačního útočníka Memphise Depaye se spekuluje již delší dobu. Někdejší tvář Lyonu se neuvedla v Barceloně v příliš dobrém světle a po letním zbrojení katalánského klubu bylo bráno za hotovou věc, že si bude muset před novou sezónou hledat nového zaměstnavatele. Aby bylo uvedeno na pravou míru, tak on sám de facto nemusel hnout ani prstem, protože žadatelů o jeho služby bylo hned několik. Pokud nenastane nečekaný zvrat, tak by měl být vítězem Juventus.

Hráč hrající v oranžových národních barvách se údajně domluvil s gigantem Serie A na dvouletém kontraktu. Barcelona během letního přestupového okna výrazně obměnila své ofenzivní možnosti, což nahrávalo do karet tomu, že Depay zvedne kotvy.

Nebylo to jen o příchodu Lewandowského z Bayernu, ale kouč Xavi může nově využívat také služeb Raphinha, navíc se spekuluje ještě o příchodu Bernarda Silvy z Manchesteru City. K dispozici jsou navíc Aubameyang a Torres, kteří přišli v zimě.

Barcelona navíc potřebovala ulehčit pokladně, které dávala mzda nizozemského útočníka pořádně zabrat. I proto byl katalánský klub svolný hráče poslat na jinou adresu a dokonce se nedožadovat ani odstupného. Podle posledních zpráv by měl Depay zamířit do Turína zcela zdarma a italskému obrovi se upsat na dva roky.

Nová smlouva mu vynese roční příjem téměř 5 milionů eur. Stará dáma tak oživuje naděje na zisk titulu, který již podruhé v řadě nezískala. Apeninskému poloostrovu aktuálně vládnou kluby z Milána, na což Juventus reagoval již v zimě příchodem Vlahoviče a nyní letními posilami v podobě De Maríi a Depaye.

Zdroj: tribalfootball.com