Ještě dopoledne trénoval na Hané, odpoledne se stal nejčerstvější posilou Viktorie. Změna prý Jemelkovi prospěje

Ještě dopoledne trénoval na Hané, odpoledne se stal nejčerstvější posilou Viktorie. Změna prý Jemelkovi prospěje

Tak je to potvrzeno i oficiálně. Václav Jemelka bude nejméně příští tři roky oblékat dres Viktorie Plzeň, do jejíž struktur přichází podle očekávání z hanáckého Androva stadionu.

Dopoledne absolvoval na Hané tréninkovou jednotku a odpoledne už v Doosan aréně podepisoval pracovní dohodu do 30. června 2025.

Transfer reprezentanta s pěti mezinárodními starty pomohl doladit agent Roman Brulík. "Viktorka měla o hráče dlouhodobý zájem, velmi si vážíme toho, že vytrvala a nyní se vše podařilo realizovat. Vaškovi změna určitě prospěje a udělá vše pro to, aby klubu pomohl jak na domácí, tak i evropské scéně," pronesl hráčův zástupce.

Plzeňští, kteří už mají jistotu základní skupiny Evropské ligy, ovšem mohou jít ještě dál, od něj nebudou čekat málo. "Vašek je velmi zkušený hráč, který je členem národního týmu a má za sebou i zahraniční angažmá. Není tajemstvím, že jsme o jeho služby delší dobu stáli a jsem rád, že se nyní vše podařilo uzavřít a můžeme s ním počítat již pro nadcházející zápasy, kdy nás kromě ligy čeká i boj o Ligu mistrů," pochvaloval si webem fcviktoria.cz citovaný generální ředitel západočeské značky Adolf Šádek.

S novou akvizicí, která bude k dispozici již na sobotní duel proti Hradci Králové, je velice spokojen i hlavní kouč Michal Bílek. Důvody uvedl následující: "Jde o levonohého stopera, který je pevný v soubojích, je to velký bojovník, a navíc má kvalitní rozehrávku. Kromě pozice stopera může alternovat i na kraji obrany," zaznělo z úst šéfa mistrovského kádru, jemuž půjde v play off LM proti Karabachu vážně o hodně

Žádost Plzně byla vyslyšena. Domácí ligové utkání se Zbrojovkou se tak kvůli boji o Ligu mistrů odsouvá...

Zdroj: fcviktoria.cz