Úplně jsem se s tím nesžil, takže doufám, že už to nikdy nezažiju, komentoval lasery sešívaný flegmatik Mandous

Úplně jsem se s tím nesžil, takže doufám, že už to nikdy nezažiju, komentoval lasery sešívaný flegmatik Mandous
OBSAHUJE VIDEO

Slavia si přivezla z Atén postup do čtvrtého předkola Evropské konferenční ligy i díky jistému výkonu Aleše Mandouse.

"Cením si toho moc. Prostředí bylo velmi náročné, soupeř kvalitní. Věděli jsme, že to bude úplně jiný zápas než u nás a to se potvrdilo hned od prvních minut. Zamknuli nás, měli šance. Jsme rádi, že jsme přežili první poločas a potom jsme i přes ten inkasovaný gól dohrávali takticky," citoval web slavia.cz slov bývalého gólmana Sigmy.

Jak se mu v hlučné atmosféře komunikovalo s obránci? "Bylo to velmi složité, na začátku jsme hráli pod jejich kotlem, nebylo slyšet na metr. Hned v úvodu se kluci špatně posunuli a soupeř z toho měl velikou šanci. Naštěstí jsem si na míč sáhnul a trochu ho vychýlil, takže to Šporar nedával úplně do prázdné," přidal na slavia.cz svěřenec Jindřicha Trpišovského.

Ten v těžších chvílích spoléhá i na svou flegmatickou povahu. "Asi ano, moc se nestresuju. V tomhle prostředí by chtěl hrát každý, i když je to venku. Fanoušci jsou do toho tak zapálení, že vás to vtáhne a nejde řešit nic jiného, než fotbal," ozřejmil kolega Kačaraby, Holeše, Usora a spol.

Jak komentoval laser z tribun? "Je to nepříjemné, při přímém kopu na mě svítily dva nebo tři. Úplně jsem se s tím nesžil, takže doufám, že už to nikdy nezažiju," doplnil.

Ce cestě do základní skupiny EKL už stojí jen polský Raków Szestochowa v čele s českým reprezentantem Tomášem Petráškem. "Jsme ještě hodně daleko. Je to dvojzápas, musíme se na to dobře připravit a zregenerovat. O víkendu hrajeme v Jablonci, takže se budeme soustředit na něj, pak až přijde na řadu Raków," uzavřel na slavia.cz třicetiletý strážce svatyně, jenž podle všeho definitivně ukoval k lavičce náhradníků mladšího Ondřeje Koláře.

Zdroj: slavia.cz