O Aubameyanga usiluje londýnský velkoklub, avšak o Arsenal se nejedná...

O Aubameyanga usiluje londýnský velkoklub, avšak o Arsenal se nejedná...

Pierre-Emerick Aubameyang by se mohl z Barcelony opět vrátit na Ostrovy. 

Bývalý kapitán Arsenalu je již nějakou dobu spojován s pikantním návratem do Premier League, avšak ne do červenobílého dresu Gunners, nýbrž do modrého dresu Chelsea, kde by se mohl opět znovu shledat se svým starým známým Thomase Tuchelem, jenž o služby gabonského střelce velice usiluje, a zároveň si k němu vybudoval silné citové pouto. "Spolupráce s ním byla radostí. Někteří hráči zůstávají vašimi hráči, i když se vaše cesty rozejdou, protože k nim máte velice blízko, Auba je jedním z těch hráčů."

Aubameyang by se tak vrátil zpátky do Anglie po pouhých sedmi měsících.

Barca, která mohutně posiluje svůj kádr, je svolná k prodeji, a to za předpokladu, že by za něj Blues vysázeli přibližně 20 milionů eur.
Tomuto prodeji dala patrně zelenou i proto, že se ji podařilo konečně zapsat na soupisku ještě dravějšího kanonýra Lewandowského.

Třiatřicetiletý kanonýr do Barcelony zamířil i kvůli neshodám, které panovaly mezi ním a trenérem Gunners Mikelem Artetou. Nicméně německý stratég uvádí, že on sám s Aubou nikdy žádné problémy neměl.

Gabonský reprezentant, jenž se narodil ve Francii, momentálně stálé obléká dres Barcelony, za kterou odehrál 23 utkání a vstřelil 13 branek, což rozhodně nejsou špatná čísla.

Dojde k opětovnému shledání s Tuchelem, nebo bude Aubai nadále střílet góly španělským oponentům?

Zdroj: telegraph.co.uk