Masopust po kovbojce v Jablonci: Představovali jsme si lepší výkon. V kabině byl hukot

Masopust po kovbojce v Jablonci: Představovali jsme si lepší výkon. V kabině byl hukot

Od šesté minuty měli sešívaní na půdě Jablonce početní výhodu i jednobrankový náskok, přesto je domácí zlobili z ojedinělých šancí až do závěrečného hvizdu. Slavia si nakonec veze po nedělní kovbojce tři body za výhru 3:2, ale spokojený s výkonem nebyl ani reprezentační záložník Lukáš Masopust, který se v základní sestavě objevil po zranění poprvé od března.

Početní výhoda měla být hlavním hřebíčkem do rakve domácích, ale Slavia se přesto herně trápila. „Myslím si, že zápas hodně ovlivnila červená karta. Mělo nám to hrát do karet, ale paradoxně to spíš uškodilo. Nebyl to výkon, který jsme si představovali. Jablonec hrál i v deseti moc dobře, byli nebezpeční, měli hodně šancí. Nám se utkání příliš nepovedlo, ale výsledkově jsme to zvládli, to je nejdůležitější,“ nechal se slyšet Masopust.

Jeho návrat do základní sestavy trval dlouho, ale nakonec má Slavia opět jednu z klíčových tváří týmu k dispozici. „Musím říct, že není jednoduché se po takto dlouhé době vracet. Chybí mi herní praxe, ale jsem rád, že jsem zpět a můžu být s klukama na hřišti,“ pokračoval zkušený univerzál, který umí sešívaným vypomoci i v obraně.

Již o přestávce se ozýval z kabiny hostů hluk, což vyjadřovalo nespokojenost trenéra s předvedenou hrou. „O přestávce v kabině byl trošku hukot. Ono to tak občas bývá. Jsou dobré zápasy a jsou horší zápasy. Někdy jste u všeho druzí. Já doufám, že nám tenhle zápas pomůže dopředu. Že si zase někteří sednou na zadek a budeme do toho zase dávat víc a budeme se koncentrovat na zápasy. Musíme víc přemýšlet nad tím, co se může stát směrem dozadu. Přišlo mi, že bychom všichni nejradši útočili a nikomu se nechtělo udělat ten krok navíc dozadu a potom to tak vypadalo,“ dodal Masopust.

Zdroj: slavia.cz