Vondrášek o dalším slabém startu sklářů: Mně je jedno, co si sázkovky myslí, prohra neznamená konec světa

Vondrášek o dalším slabém startu sklářů: Mně je jedno, co si sázkovky myslí, prohra neznamená konec světa

Tomáš Vondrášek neprožil proti Bohemians 1905 zrovna zápas roku. Jeho tým před domácím publikem prohrál, po třech kolech má pouze jeden bod a on sám se navíc nechal po závěrečném hvizdu vyprovokovat jedním z nespokojených fanoušků, který ho urážel...

"Chtěl bych se omluvit za to, co se stalo po utkání, kdy konkrétně mě jeden fanoušek nadával sprostě a já se ohradil. Nebylo to ode mě sportovní chování. Nemyslel jsem to zle. Chtěl bych se za svoje chování opravdu omluvit. Určitě jsme neprohráli schválně, jak někdo z nich říkal, štvalo mě to a proto jsem se nechal vyhecovat," vysvětlil hned na tiskovce velezkušený zadák, který je jedním z největších teplických srdcařů.

Teplický soubor nebodoval ani přesto, že hrál část utkání přesilovku. "Nenašli jsme na soupeře recept. V kabině jsme si říkali, že to od nás bylo bezzubé, vůbec jsme se k nim nedostali. Zodpovědnost jsme přehazovali jeden na druhého, zbavovali jsme se míčů. Nebo jsme někdy naopak byli hrrr. Možná jsme si měli víc podržet balon a soupeře unavit. V některých fázích jsme byli zbrklí. Byli to pidi chyby, které se nabalí a pak je z toho to, co bylo - soupeře jsme neohrozili. Asi jsme urazili toho nahoře," přidal na fkteplice.cz čtyřiatřicetiletý rodák ze Sokolova.

Standardky sklářům vůbec nejdou. Pět z osmi branek obdrželi právě z nich. "Lámeme si s tím hlavu, lámou si s tím hlavu i trenéři. V týdnu jsme několikrát řešili, jakým stylem hrát a bránit to. Podle mě jsme ho našli, ale prostě jsme zase gól dostali ze standardky. Na mě ale jsme bránili dobře - když si vezmete, kolik Bohemka měla těch standardních situací. Bohužel jsme jí nabídli sami některé ty situace," posteskl si kolega Kučery, Marečka, Grigara a spol.

Vstup do ligy je opět nepovedený a začínají se plnit prognózy expertů, kteří Teplice opět pasují na holý boj o udržení. "Po Plzni jsme byli plní euforie, mohli jsme ji i porazit. Ale neznamená, že když jsme teď prohráli, tak končí svět. Musíme tvrdě pracovat na trénincích, vyříkat si to, být k sobě upřímní. Jiná cesta není. Mně je jedno, co si sázkovky myslí," zakončil na fkteplice.cz Vondrášek.

Zdroj: fkteplice.cz