Proč vstoupil Werner podruhé do stejné řeky? Pod oním krokem je podepsán i tento uznávaný odborník...

Proč vstoupil Werner podruhé do stejné řeky? Pod oním krokem je podepsán i tento uznávaný odborník...

Šestadvacetiletý reprezentant Německa Timo Werner nakonec vydržel ve strukturách Chelsea pouhé dvě sezony a už je zpět ve "své" bundeslize, kde se mu střelecky daří již od mladého věku.

V návratu bývalého střelce Stuttgartu do Red Bullu Lipsko sehrál významnou úlohu i renomovaný trenér národního mužstva Německa  s minulostí v Bayernu Mnichov Hansi Flick. Kanonýr s ním totiž svůj letošní krok konzultoval...

"Není tajemstvím, že máme s trenérem Flickem dobrý vztah. Měl jsem několik přestupových možností, které jsem s ním konzultoval," ozřejmil hráč, jenž se dva roky zpět odebral do Premier League za 55 milionů eur a nyní se vracel za sumu o 35 milionů eur nižší.

"Jeho názor pro mě byl při rozhodování moc důležitý. Moc době mě zná a ví, co je pro mě nejlepší," neskrýval Werner, jenž reprezentuje svou rodnou zemi již více než pět let a jeho osobní konto zdobí k tomuto datu hned 24 mezinárodních branek.

To, že pravděpodobně šlo o dobrou volbu, ukázal již jeho první bundesligový start v sezoně, kdy se trefil proti Kolínu nad Rýnem.

Portugalská kolonie nezná konce! Wolves podepsali hvězdu Sportingu

Zdroj: rbleipzig.com