Jak si efektivně vystřelit z fanoušků Manchesteru United? Elon Musk to dokázal jednou větou

Jak si efektivně vystřelit z fanoušků Manchesteru United? Elon Musk to dokázal jednou větou

Zpráva, kterou chtěl v tuto chvíli slyšet snad každý fanoušek Manchesteru United. I když se zdála jako scifi, nebylo proč nevěřit. Jak si nejbohatší muž světa vystřelil z celého fotbalového světa?

Koupit klub je v této době velice nákladné a proto to také není pro každého. Pro představu, takový Manchester United patří mezi největší sportovní týmy na světě. Jeho hodnota se pohybuje kolem 4 miliard liber. 

United od roku 2013 nevyhráli Premier League a jeho fanoušci nemají zrovna radost z vlastníků klubu, rodiny Glazerů. Když se tedy objevila spásná věta na twitterovém účtu nejbohatšího muže světa Elona Muska, fanoušci začali (předčasně) slavit.

Elon Musk nejprve naplnil každého očekáváním, když oznámil, že se chystá klub z Old Trafford koupit. O několik hodin později ale úplně obrátil a dodal, že se jednalo o pouhý žert a že si žádný sportovní klub nechce.

Manchesteru United se v letošní sezóně nedaří a pro prohrách s Brightonem a Brentfordem má skóre 1:6. Pro svěřence Erika ten Haga jde u tragický začátek a tak není divu, že by se novému majiteli s neomezeným množstvím peněž nebránili.

zdroj: @elonmusk