Aubameyang zasedne k dalšímu kolu jednání. Chelsea je blízko zisku někdejší hvězdy Arsenalu

Aubameyang zasedne k dalšímu kolu jednání. Chelsea je blízko zisku někdejší hvězdy Arsenalu

Chelsea se chystá na další kolo jednání o příchodu gabonského střelce, který ještě před půl rokem hrával za městského rivala z Arsenalu. Pikantní přestup je skloňován v posledních týdnech a na Ostrovech signalizují, že dohoda je již na spadnutí.

Pierre-Emerick Aubameyang byl v lednu pro Barcelonu vítanou posilou, ale nyní se zdá, že by po pouhém půlroce mohl opět měnit klubové barvy. Katalánský gigant chce v nové sezóně vsázet na jiné střelce. Třiatřicetiletý útočník byl odsunut na vedlejší kolej v momentě, kdy kouč Xavi přivedl do kabiny Roberta Lewandowského z Bayernu.

Aubameynag sám cítí, že potřebuje změnit prostředí, pokud nechce vysedávat na lavičce náhradníků. Ve hře je pikantní přesun na Stamford Bridge a obě strany mají co nevidět zasednout k dalšímu kolu jednání. Todd Boehy chce vyslyšet přání, které zkušený útočník vyžaduje, aby novou spolupráci stvrdil podpisem smlouvy.

Barcelona jeho odchodu rozhodně bránit nebude. Za jeho uvolnění požadují Blaugrana 30 milionů eur, což by neměl být problém ani pro anglický klub. Z Arsenalu odcházel Aubameyang frustrovaný a otrávený, ale během jara dokázal na Camp Nou přesvědčit, že stále patří mezi kvalitní hráče. Pokud by se přestup realizoval, je ale nutné počítat s vlnou hněvu, která se bude ozývat z tábora fanoušků Gunners.

Zdroj: thehardtackle.com