Nastane další stěhování českého legionáře? Baráka si vyhlédla Fiorentina

Nastane další stěhování českého legionáře? Baráka si vyhlédla Fiorentina

Přestup do velkého klubu je snem každého malého kluka i fotbalisty. Antonín Barák je v té fázi kariéry, kdy je ten pravý čas. Dostane se mu zaslouženého přestupu do velkého týmu?

Od Příbramí až do Fiorentiny? I tak může dopadnout fotbalová sága českého reprezentanta a legionáře Antonína Baráka, který je podle posledních výkonů připraven na větší postup ve svojí kariéře. 

Ve 27 letech se Barák stal základním stavebním kamenem sestavy Hellasu Verona, kde v minulé sezóně zářil a i proto jeho hra přivábila několik velkých ryb Serie A. Spekulovalo se o zájmu AC Milán, Neapol nebo také Tottenhamu. Posledním klubem, který má o Baráka zájem je italská Fiorentina.

V pondělním utkání prvního kola Serie A s Neapolí chyběl v základní sestavě i proto, že ho v přípravě trápily zdravotní potíže a teprve se dostává do formy. Barák v Itálii působí od roku 2017, kdy se ze Slavie přesunul do Udinese.

V Udinese vydržel čtyři roky i s hostováním v Lecce, odkud poté odešel do Hellasu Verona, kde válí dodnes. Právě Fiorentina by mohla být novým působištěm, Veroně už předložila první nabídku, kterou však Hellas odmítl.

Dopadne tento přestup a posune se tak Barák v kariéře?

zdroj: hellasverona.it