Horejš: Nebudu si na rozhodčí stěžovat, ale viděl jsem tam zvláštní věci na obou stranách

Horejš: Nebudu si na rozhodčí stěžovat, ale viděl jsem tam zvláštní věci na obou stranách

Druhý bod získaný na venkovním hřišti, konkrétně ve Zlíně. Jablonec ukořistil remízu, přestože na půdě Ševců hned dvakrát vedl. Svěřenci kouče Davida Horejše pokračují ve výsledkové bídě i v nové sezóně a odrazit se od spodních pater tabulky nebude nic snadného.

Předvedený výkon obou týmu se rozhodně neměl za co stydět. Výsledek však nekvitoval na tiskové konferenci ani jeden z trenérů. „Hrálo se hodně zajímavé utkání. Domácí do toho vstoupili aktivněji a nám trochu trvalo, než jsme se rozkoukali. Pak už jsme hráli to, co jsme chtěli a začali jsme Zlín trochu přehrávat. Pomohl nám gól Polidara, který to krásně trefil, on má výbornou kopací techniku. Bohužel jsme si nechali vyrovnat ze situace, na kterou jsme se v týdnu připravovali,“ hodnotil lodivod Jablonce první půli.

„V druhém poločase jsme tahali za delší konec, ale hodně nám to oživili zkušení hráči při střídání. Znovu jsme šli do vedení a to už jsme si měli pohlídat. Moc mě to mrzí. Nedohrajeme standardku a hráč nám tam hlavičkuje na 2:2. Bod je nakonec asi spravedlivý, protože Zlín tam měl nějaké další možnosti. Bohužel ale bod je pro nás opět málo,“ smutnil Horejš nad výsledkem.

Na pravou stranu obrany nasadil univerzála Kubistu, jehož výkon ho nezklamal. „Věděli jsme, že půjde hodně o soubojový zápas, chtěli jsme to tam takto zpevnit. Vojtovi chvilku trvalo, než se rozkoukal a pak hrál velice dobře. Řekl bych, že jeho výkon gradoval s přibývajícími minutami,“ pokračoval trenér Jablonce, který však nebyl spokojený s některými verdikty sudích.

„Byly tam hraniční rozhodnutí. Byla tam červená karta. Vůbec si nebudu na rozhodčí stěžovat, ale viděl jsem tam zvláštní věci při dohrávání situací na obou stranách," dodal Horejš.

Zdroj: fkjablonec.cz