Barák míří z Verony do Fiorentiny

Barák míří z Verony do Fiorentiny

Podle serveru Sport.Sky.it došlo mezi oběma kluby k dohodě a český záložník Antonín Barák tak poputuje na hostování z Verony do Fiorentiny. Pokud se mu ve fialovém dresu bude dařit, Fiorentina jej může za 10 milionů eur odkoupit.

Jak italská mutace Sky Sport uvádí, kouč Fiorentiny Vincenzo Italiano může počítat s tím, že se český reprezentant brzy připojí k jeho týmu. Fiorentina se totiž údajně ústně dohodla s Veronou na hostování ofenzivního záložníka ve fialovém dresu. A pokud tam Barák uspěje, bude si ho moci klub z Florencie odkoupit za 10 milionů euro (více než 246 milionů korun).

V nejbližší době by mělo dojít k definitivnímu přesunu i na papíře. Barákovi se ve Veroně dařilo a není tak divu, že o jeho služby byl zájem. Ofenzivní záložník za Hellas odehrál v uplynulé sezóně v Serii A 29 zápasů, ve kterých zaznamenal 11 gólů a čtyři asistence.

Vzhledem k tomu, že je Barákův přesun takřka jistý, bývalý chlebodárce českého reprezentanta nelení a hledá za něj náhradu. Tou by podle italských médií mohl být čtyřiatřicetiletý Slovinec Josip Iličić, hrající momentálně v Atalantě Bergamo.

Zdroj: sport.sky.it