Opožděný odlet? Musíme se s tím poprat, trénovali jsme v Brně, komentuje kapitán Michal Kadlec

Opožděný odlet? Musíme se s tím poprat, trénovali jsme v Brně, komentuje kapitán Michal Kadlec

Fotbal nabízí mnoho problémů a překážek na cestě za vysněnými poháry. Slovácko  potkala nepříjemnost v podobě zpožděného letadla z Tuřan do Stockholmu. Jak se s touto skutečností tým popral?

Odveta, do které mohou jít hráči Slovácka s čistou hlavou, jelikož AIK Stockholm před týdnem dostal krásný příděl v podobě tří branek na hřišti soupeře. 

Během tohoto týdne tým z Uherského Hradiště dokázal porazit olomouckou Sigmu v poměru 2:1 a skvěle se tak naladil na odvetu ve Švédsku. V den odletu se však objevil problém, který znemožnil předzápasový trénink.

Na vině byl zpožděný odlet kvůli poruše letadla. Tým tak na utkání musel čekat na jednom z brněnských hotelů. Ve městě také absolvoval předzápasový trénink, který se měl podle prvotního plánu odehrát na stadionu AIK. Podle nového plánu tým přicestoval do Stockholmu ve středu večer.

“Nějaká komplikace to je, ale do zápasu pořád zbývá hodně času. Musíme se s tím poprat, trénovali jsme v Brně. Byl to normální předzápasový trénink a čeká nás klasický zápasový den." okomentoval situaci kapitán Michal Kadlec.

“Stadion je nádherný, já jsem tam hrál s nároďákem. Možná to bude i lepší, že přicestujeme později, uvidíme zítra. Musíme to mít v hlavách nastavené tak, že to vezmeme tak, jak to je. V poločase vedeme 3:0, což nám taky nahrává do karet,” upozorňuje slovácký špílmachr.

“Čekáme, že nás budou chtít rychle dostat pod tlak. My jsme to zažili doma s Fenerbahce, takže asi víme, co budou chtít hrát. Budou chtít dát rychlý gól, budeme se jim to snažit zkomplikovat," dodal bývalý legionář a hráč Leverkusenu nebo Fenerbahce.

Stav z prvního zápasu je do odvety velkou vzpruhou a uklidněním, ale i přesto AIK Stockholm nejde podceňovat. Severské týmy umějí překvapit, své by o tom mohla říci například pražská Sparta.

zdroj: fcslovacko.cz