Táborsko posiluje ofenzivu! Koho si stáhlo z Teplic?

Táborsko posiluje ofenzivu! Koho si stáhlo z Teplic?

Tři góly v prvních čtyřech kolech, je hrozivá bilance která trápí Silon Táborsko. Tuto krizi však přichází vyřešit bývalý útočník Gorniku Zabrze či Českých Budějovic David Ledecký.

Čtyři zápasy, dvě prohry, dvě remízy. Tři vstřelené góly a první nesestupová příčka. I přesto, že se jedná o začátek nové sezóny, tato bilance však není vůbec pozitivní a pomoci ji vyřešit by měla právě  nová posila Táborska.

Tou se stal David Ledecký. Ten přichází  k Jordánu z FK Teplice na půlroční hostování s opcí. Je nad slunce jasné, že vedení Táborska si od rodáka z Brandýsa nad Labem slibuje enormní vylepšení gólové efektivity a odlepení se ode dna. 

David Ledecký odehrál v české nejvyšší soutěži 59 zápasů a v nich vstřelil 7 branek. Byl králem střelců druhé ligy v sezoně 2018/19, kdy v dresu  Dynama České Budějovice skóroval hned osmnáctkrát. 

„Nemá cenu cokoliv dodávat, Davida jsme angažovali, aby nám pomohl v ofenzivě a s proměňováním šancí," uvedl ředitel Táborska Martin Vozábal. Ledecký by mohl být k dispozici už na další zápas s Jihlavou, který bude pro Silon velmi důležitý.

 zdroj: fctaborsko.cz