V prvním poločase to nebylo z naší strany úplně ono, zkazili jsme dost balonů, komentují postup Kalabiška a Svědík

V prvním poločase to nebylo z naší strany úplně ono, zkazili jsme dost balonů, komentují postup Kalabiška a Svědík

Slovácko dokázalo udělat poslední krok na cestě do skupiny Evropské konferenční ligy a postoupilo přes švédský AIK Stockholm. K zápasu se vyjádřil Jan Kalabiška a trenér Martin Svědík. 

Poprvé ve své historii Slovácko dokázalo postoupit do skupiny evropských pohárů. Los Evropské konferenční ligy je na programu už dnes, tedy v pátek 26.8, ve 14:30. 

Byl to dost jiný zápas než minulý týden v Hradišti. Hlavní příčinou bylo, že jsme tak nedrželi balon. Měli jsme hodně ztrát. Na začátku to bylo neurovnané oboustranně. Ojedinělé šance se rodily ze standardních situací, nebo po odražených balonech," komentoval trenér Martin Svědík.

"Celý zápas nás držel Filip Nguyen. Jak jsme nedrželi balon, některým hráčům docházely síly. Možná to bylo dané složitým přejezdem. Proto jsme prostřídali už v šedesáté minutě čtyři hráče. Neslo to svoje ovoce. Když střídající Sinjavskij vstřelil z brejku čtvrt hodiny před koncem vedoucí gól, byl jsem si už jistý, že nám postup neuteče." dodal trenér domácích.

V prvním poločase to nebylo z naší strany úplně ono. Zkazili jsme dost balonů. Domácí na nás zpočátku docela vlítli, ale naštěstí nebyli tak skvěle individuálně vyspělí jako předtím v kvalifikaci Evropské ligy fotbalisté Fenerbahce Istanbul." dodal veterán týmu Jan Kalabiška.

zdroj: fcslovacko.cz