Valencia posiluje střed zálohy! Podepsala reprezentanta Portugalska

Valencia posiluje střed zálohy! Podepsala reprezentanta Portugalska

Španělská Valencia nezažívá nejlepší roky novodobé éry. Pomoc změnit by to mohla nejnovější posila z Vitórie Guimarães, portugalský reprezentant do 21 let Andre Almeida.

Valencia zažívá dlouhodobý úpadek poté, co postupně rozprodala celou základní sestavu. Před pár lety ještě hrála skupinu Ligy mistrů, ale poté odešli hráči jako Ferrán Torrés, Rodrigo, Daniel Parejo nebo Neto. 

Po příchodu nového trenéra Gennara Gattusa se však věci v klubu začaly hýbat směrem kupředu. Vedení mu důvěřuje s výběrem posil a přivádí jména, která si přeje. Po příchodech Samu Castilleja, Samuela Lina, Nica a Cenk Ozkacara si vyhlédl posilu do zálohy v Portugalsku.

Andre Almeida přichází z Vitórie Guimarães, kde patřil ke stavebním kamenům základní sestavy. V jeho 22 letech má za sebou 4 sezóny v portugalské Lize Nos a navíc zkušenosti z mládežnických reprezentací, kde v kvalifikaci o Mistrovství Evropy dovedl výběr do 21 let k prvnímu místu ve skupině.

Pro Valencii by mohl být velkou posilou. I přes jeho věk, má mnoho zkušeností a trenér Gattuso by ho mohl upravit k obrazu svému. V posledních hodinách se navíc dolaďuje vypůjčka Bryana Gila z Tottenhamu a podpis Edinsona Cavaniho, na kterého se však ve Španělsku stojí fronta.

zdroj: valenciacf.com