Chelsea touží po kanonýrovi italských šampionů. Nabízí za něj astronomickou částku i šestici hráčů...

Chelsea touží po kanonýrovi italských šampionů. Nabízí za něj astronomickou částku i šestici hráčů...

Londýnská Chelsea na začátku sezony shání útočníka. Nejprve začala vyjednávat s Aubameyangem, jenž hájí dres Barcelony. Spekulovalo se i o Ronaldovi. Nově však Blues upřeli zrak na Rafaela Leaa a jsou odhodlaní přesvědčit milánské za každou cenu.

Vedení londýnského klubu je přesvědčeno, že se jim podaří zlákat portugalského útočníka na svou stranu, nicméně Rossoneri poukazují na jeho výstupní klauzuli, která činí 150 milionů eur. Zájem o třiadvacetiletého hráče projevilo i PSG, byť stále figuruje v plánech italských šampionů.

Co se týče Chelsea, ta svůj boj o získání Leaa nevzdává.  Podle listu 'La Gazzetta dello Sport' jsou Londýňané ochotni za hráče angolského původu nabídnout 120 milionů eur. Částka, je to sice astronomická, nicméně nesplňuje požadavky milánských. Chelsea však položila na stůl i další možnost.  Údajně je ochotna nabídnout za Leaa hned šestici hráčů z prvního týmu.

Batshuayi, Armando Broja, Callum Hudson-Odoi, Hakim Ziyech, Conor Gallagher a Ross Barkley jsou hráči, které je Chelsea připravena obětovat, za příchod nového kanonýra. Představenstvo klubu Premier League doufá, že tržní hodnota těchto hráčů by mohla uspokojit vysoké ekonomické nároky Milána na jejich útočníka. Stejné médium navíc poukázalo na to, že Blues jsou ochotni nabídnout k výměně i peníze, aby se obchod uskutečnil. Italský klub zatím pokračuje ve studiu dvou nabídek.

Zdroj: La Gazzetta dello Sport, football.london