Priske: Možné posily řeším s Rosickým, nikoliv s médii. Nevylučuju ale, že by mohl ještě někdo přijít

Priske: Možné posily řeším s Rosickým, nikoliv s médii. Nevylučuju ale, že by mohl ještě někdo přijít

Druhou domácí ztrátu před vlastními fanoušky generovala pražská Sparta v rámci pátého kola FORTUNA:LIGY. Svěřenci dánského kouče Briana Priskeho poměrně rychle prohrávali a nakonec se i přes velkou územní převahu zmohli na pouhou remízu 1:1.

Klokani si na Letné doskákali pro cenný bodík, přestože bylo patrné, že domácí vykazují větší kvalitu. Po závěrečném hvizdu lodivod Sparty pojmenovával příčiny, které vedli ke ztrátě. „První půle mě zklamala. Nejen mě, ale i hráče. Celý tým byl naštvaný a zklamaný. Všichni jsme to špatně nesli. V kabině to hráči rozebírali, co se stalo, proč byl začátek utkání takový, jaký byl. Závěr prvního poločasu už byl lepší, měli jsme šanci vstřelit gól. V druhém poločase jsme dominovali. Hráčům jsem po utkání řekl, že to pro nás je každopádně lekce, jak pro ofenzivu, tak defenzivu. Musíme se soustředit na náš výkon a neinkasovat jako první,“ nechal se slyšet dánský stratég.

Fyzicky náročný herní styl Sparty se promítá i do výčtu zraněných, mezi kterými figurují také Karabec s Peškem. „Vnímám, že máme hodně ofenzivních hráčů zraněných, ale nervózní nejsem. Pešek se momentálně věnuje rehabilitaci po zranění kolene a uvidíme, jak se jeho zdravotní stav bude vyvíjet. Adam Karabec půjde co nejdříve na rentgen a absolvuje další vyšetření, abychom co nejdříve věděli, jaký je jeho zdravotní stav,“ pokračoval kouč Sparty v na tiskové konferenci.

Nejen marodka, ale i nedostatky v herních cílech by mohly vést k dalším příchodům ještě před uzavřením letního přestupového okna. „Několikrát už jsem říkal, že s Tomášem Rosickým jsme v kontaktu každý den. Potenciální posily nechci rozebírat v médiích. Samozřejmě s ohledem na zdravotní stav kádru mohou nějaké pohyby v kádru ještě nastat, ale víc vám bohužel neprozradím,“ uzavřel Priske.

Zdroj: sparta.cz