Kdo další by mohl zamířit na Letnou? Rosický má na popud Priskeho kroužit kolem hráčů Antverp i Unionu Berlín...

Kdo další by mohl zamířit na Letnou? Rosický má na popud Priskeho kroužit kolem hráčů Antverp i Unionu Berlín...

Pakliže už by dvanáctinásobný šampion Česka nepřivedl do svého kádru vůbec nikoho, bylo by to překvapení. Tím spíš po čerstvých slovech Briana Priskeho...

"S Tomášem Rosickým jsme v kontaktu každý den. Potenciální posily nechci rozebírat v médiích. Samozřejmě s ohledem na zdravotní stav kádru mohou nějaké pohyby v kádru ještě nastat, ale víc vám bohužel neprozradím," zůstal tajemný dánský odborník, jehož vyjádření zaznělo na webu sparta.cz.

Podle kuloárních informací by mohl na Praze 7 zakotvit další cizinec, s tím, že spojován z Letnou je jak jeden ofenzivní hráč z Dánska, tak obránce z Polska.

Prvně zmíněný Viktor Fischer dostal od Royalu Antverpy povolení hledat si nový klub a Priskeho dobře zná, protože pod ním pracoval v minulém ročníku 2021/2022.

Osmadvacetiletý reprezentant Dánska je rodákem z dánského Aarhusu. V minulosti kopal i za Ajax Amsterdam, Mainz, Middlesbrough nebo FC Kodań.

Další tváří, kolem níž Sparta krouží, má být Tymoteusz Puchacz z Unionu Berlín, jenž byl v minulém roce zapůjčen v Trabzonsporu a aktuálně by rád německou metropoli opustil znovu.

Třiadvacetiletý polský zadák, jenž svou zemi také reprezentuje, poprvé nakoukl do velkého fotbalu v Lechu Poznaň a poté prošel také Zaglebie Sosnowiec, GKS Katowicemi či Trabzonsporem. Portál Transfermarkt.com u něj uvádí tržní cenu 2,3 milionu eur.

Sadílek připadal šéfovi Sparty unavený a bez energie. Předčasné střídání ale neznamená žádné vyjádření nedůvěry...

Zdroj: IG účty @spartanicz a @spartanskenoviny