Sešívaný Köstl straší nejen Jarošíka: Síla týmu je obrovská, doufám, že to budeme potvrzovat i v dalších týdnech

Sešívaný Köstl straší nejen Jarošíka: Síla týmu je obrovská, doufám, že to budeme potvrzovat i v dalších týdnech
OBSAHUJE VIDEO

Náročný program Slavie bude pokračovat ve středu večer, kdy dorazí do vršovické Fortuna Areny momentálně dvanácté Teplice. Člen trenérského štábu Jaroslav Köstl očekává více než slušnou návštěvu a hlavně tři body.

"Budeme chtít navázat na posledních osm dní, které se nám vydařily. Nabíráme dobrou formu, navíc středa je poslední prázdninový den, věřím, že přijde hodně fanoušků. Jejich podpory si velmi vážíme a moc nám pomáhá, obzvlášť v podobných zápasech, kdy se předpokládá, že budeme soupeře dobývat. Budeme naše fanoušky potřebovat," uvedl na klubovém webu jeden ze slávistických asistentů Jaroslav Köstl.

Na slávisty čeká čtvrtý soutěžní zápas během jedenácti dnů, což není úplně malá porce. Poslední tři zápasy však ovládly poměrem 13:0 a forma se zdá být dobrá. "Hráči jsou unavení, program je i vzhledem k prodloužení s Rakówem náročný. Chtěli jsme hrát Evropu a udělali jsme proto vše, takže tohle musí jít stranou. Máme hodně široký kádr, což se potvrdilo i v Brně, kde oproti čtvrtečnímu zápasu došlo k šesti změnám, všechno to však byli juniorští nebo seniorští reprezentanti. Síla týmu je obrovská, doufám, že to budeme potvrzovat i v dalších týdnech," přidal spolupracovník Jindřicha Trpišovského.

Nastoupit by už měl i uzdravený brazilec Ewerton, z čeho má realizační tým úřadujícího vicemistra velkou radost. "Ewe už byl na část zápasu připravený, nesmyslná červená karta pro Aihama Ousoua nám ale nedovolila ho do utkání vpustit. Kdyby to bylo 11 na 11, asi bychom ho tam dali, protože nosní hráči týmu typu Holeše, Ševčíka či Traorého o víkendu odpočívali. Ve středu je máme znovu možnost využít a určitě je do sestavy nějak zakomponujeme," uzavřel na slavia.cz Köstl.

Slávista Sirotník: Mít dva trenéry gólmanů je naprosto TOP, takový luxus nemají týmy v lize, možná ani v zahraničí