Baník se ne a ne chytit. Jednou vyhrát doma je hodně špatné, je to o diskusi s lidmi ve vedení klubu, avizuje smutný Vrba

Baník se ne a ne chytit. Jednou vyhrát doma je hodně špatné, je to o diskusi s lidmi ve vedení klubu, avizuje smutný Vrba
OBSAHUJE OHLASY

Baník pod Pavlem Vrbou? Na účast v TOP 6 jako v minulé sezoně zatím mohou ve Slezsku zapomenout. Ostrava je totiž po šesti kolech až na dvanácté pozici, zvítězila pouze jednou a nepříliš lichotivé je také skóre 9:12.

Jediný, koho dokázali Laštůvka, Klíma, Takács a spol. dosud porazit, byl Zlín a zatím naposledy z toho byla domácí porážka s brněnským nováčkem, který na výjezdu otočil výsledek v posledních deseti minutách zásluhou Řezníčka s Fouskem.

"Mužstvo ukázalo velkých charakter a sílu. Podařilo se nám všech pět střídání, hráči ukázali kvalitu, přínos," mnul si ruce nedlouho po utkání trenér vítězné družiny Richard Dostálek, jehož svěřenci naopak nyní v první šestce jsou a to mají odehrán o zápas méně.

To Pavlu Vrbovi, jenž nechal Tetoura, Frydrycha či Lischku celých 90 minut pouze na lavičce a do základu poslal například Boulu nebo Tijaniho, příliš do řeči nebylo a nebylo se čemu divit...

"Zkušené mužstvo takový zápas neprohraje. Od začátku bylo Brno aktivní, měli jsme výhodu, že jsme vstřelil první branku, pak jako bychom se toho lekli. Je to samozřejmě dost nepříjemná situace. Nebyli jsme ale kvalitní v mezihře, neuhráli jsme míče, ztrát byla spousta. Soupeř využíval situace, vycházelo to z toho, že jsme byli nepřesní. Kvalitu jsme neměli takovou, jakou bychom měli mít," posteskl si osmapadesátiletý šéf ostravské lavičky na klubovém webu.

Na městském stadionu ve Vítkovicích tak mají před následujícím výjezdem do Mladé Boleslavi kvůli Hradci Králové o čem přemýšlet. "Jednou vyhrát doma je hodně špatné, nechci se v tom moc pitvat, je to o diskusi s lidmi ve vedení klubu. Budeme to probírat," avizoval exreprezentační stratég.