Horejš: Zatím cítím v naší hře ohromné výkyvy. Se Spartou jsme si ale ukázali, jak by to mohlo jít

Horejš: Zatím cítím v naší hře ohromné výkyvy. Se Spartou jsme si ale ukázali, jak by to mohlo jít

Na zisk prvních tří bodů stále čekají, ale nikdo v táboře Jablonce nepochybuje, že již brzy vítězný pocit po závěrečném hvizdu přijde. V úterý se statečně postavili pražské Spartě a po zásluze si rozdělily body za remízu 1:1, ale těch smírných výsledků je v novém ročníku FORTUNA:LIGY až příliš, což je ukotvilo ve spodních patrech tabulky.

Šest odehraných zápasů a čtyři body za remízy. Na výhru stále čekají, což trenéra Jablonce Davida Horejše samozřejmě tíží. Jeho tým má ale světlé momenty, jako třeba ten proti Spartě, který jasně deklaroval, že by se mohlo blýskat na lepší časy. Třeba již v sobotu proti Teplicím.

„Po úterním zápase se Spartou už musíme dokázat naše výkony opakovat. Zatím jsme tam měli ohromné výkyvy,“ nechal se slyšet někdejší stratég Českých Budějovic pro klubové stránky Jablonce. Nástupce Petra Rady požadoval po vedení čerstvé posily a jako poslední se na sever Čech přestěhoval krajní obránce Dukly Daniel Souček. Ten se s Jabloncem domluvil na ročním hostování s možností opce.

I tak má trenér zamotanou hlavu, které tváře postaví v sobotu na Stínadlech proti Teplicím. Za vyloučení v minulém kole totiž nemůže počítat s Považancem a Krobem, kvůli čtyřem žlutým kartám nebude v lázeňském městě moci využít ani vykartovaného Kratochvíla.

„Mrzí mě to. Je to pro nás velká komplikace a obrovská ztráta. Budeme muset na to nějak reagovat. Věřím tomu, že se nám dá zdravotně do pořádku alespoň Polidar,“ dodal Horejš, který by rád v Teplicích oslavil první ligovou výhru v této sezóně.