Dvougólový Kalabiška: Můžeme nadávat sami sobě, oni měli snad jen tři střely na bránu a padlo jim to tam

Dvougólový Kalabiška: Můžeme nadávat sami sobě, oni měli snad jen tři střely na bránu a padlo jim to tam
OBSAHUJE VIDEO

Zkušený obránce Slovácka Jan Kalabiška zažil po individuální stránce skvělou premiéru na evropské scéně, když se proti Partizanu prosadil hned dvakrát. Po týmové stránce cítil zklamání, neboť si jeho tým nedokázal pohlídat dvoubrankové vedení a v utkání získal pouze bod.

Po zápase bylo celé mužstvo rozladěné.  „Když vedeme 2:0 proti deseti a nedotáhneme to do konce, tak je člověk po zápase naštvaný. Můžeme nadávat sami sobě. Z naší strany byl první poločas výborný. Partizan jsme do ničeho nepustili Lítalo jim tam hodně centrů, měli jsme hodně šancí. První půlka byla úplně pod naší kontrolou,“ komentoval utkání na tiskové konferenci Kalabiška.

Vstup do druhého poločasu byl hororový, Slovácko během 14 minut obdrželo tři góly. „Nějaký chyby se tam určitě objevily. Zbytečná standardka. Ani nevím, jestli to byl faul. Dostali jsme smolný gól, ten je nakopl. Oni měli snad jen tři střely na bránu a všechno jim tam padlo. Máme zkušené mužstvo sice ne na evropské úrovni, ale i tak jsme si to měli pohlídat,“ pokračoval levý obránce.

Kalabiška při své premiéře v evropských soutěží vstřelil dvě branky. „Byl to lepší pocit než vstřelit góly v naší lize, lidi dobře fandili, hnali nás dopředu, nádherná atmosféra,“ poznamenal pětatřicetiletý rodák z Mělníku.

Video: YouTube - TVSlovacko