Vypršelo po letech kouzlo Pavla Vrby? Pokud prohraje s Pardubicemi, bude to mít nahnuté

Vypršelo po letech kouzlo Pavla Vrby? Pokud prohraje s Pardubicemi, bude to mít nahnuté

Baníku Ostrava se vstup do nového ročníku ligy vůbec nepovedl. V zápase s Pardubicemi, který se hraje dnes, tedy 11.9, jde o pád na samotné dno. Jak se tyto výkony projevují v důvěře trenérovi Pavlu Vrbovi?

Jen jediná výhra. Takovou bilanci má v tomto ročníku první ligy Baník Ostrava. Od toho se čekalo mnoho i kvůli příchodu nového trenéra Pavla Vrby. Realita je však jiná a Ostrava se nachází na samém chvostu ligové tabulky.

Jediná výhra přišla ve třetím kole proti Zlínu, dále Baník prohrál s Olomoucí, Teplicemi a Brnem, body nasbíral jen za remízy s Hradcem Králové, Jabloncem a Bohemians. Fanoušci "Chacharů" očekávali od svého týmu boje o poháry, takže je jasné, že nejsou spokojení.

Trenér Pavel Vrba přicházel s velkou pompézností a mnoha úspěchy v zádech. Baník nijak zvlášť neposílil kádr pro novou sezónu, i proto vypadal start sezóny tak, jak vypadal. Během minulého týdne přibyly posily ze Slavie a Plzně, Srdjan Plavšič a Cadu. Ti by měli ihned nastoupit do dalších zápasů v základní sestavě.

Trenér Vrba je velice zkušený trenér a i přesto, že se nedaří, dokáže z týmu vymáčknout to nejlepší. V této sezóně to však vypadá, že jeho kouzlo pomalu odešlo. Baník je bez života a bude potřeba hodně velký "fén", aby se tato nepříznivá bilance změnila.

Cadu i Plavšič jsou pro Vrbu obrovskými posilami dopředu a tak je jen otázkou času, kdy se štěstí a příznivé výkony i výsledky nakloní na stranu "Chacharů".