Hvězdné manýry Mbappého? PSG by mohlo začít litovat, že mu vystavělo nadstandardní podmínky

Hvězdné manýry Mbappého? PSG by mohlo začít litovat, že mu vystavělo nadstandardní podmínky

Francouzský kanonýr Kylian Mbappé byl v létě blízko přestupu do Realu Madrid, ale nakonec se rozhodl prodloužit spolupráci s PSG do roku 2025. Pařížané souhlasili, že mu během tří let zaplatí 250 milionů eur a údajně mu dali také právo rozhodovat v určitých aspektech fungování klubu. To by mohlo být ale kamenem úrazu, neboť si třiadvacetiletý útočník možná v kabině řeže sám pod sebou větev.

Množí se konflikty se spoluhráči, což rozhodně nedělá dobrou atmosféru v týmu. Trenér Christophe Galtier však tyto informace na veřejnosti popírá, přestože signály se kupí. Jeden incident se měl odehrát v Lize mistrů v zápase proti PSG, kdy se Neymarovi nelíbilo, když Mbappé v jedné z akcí volil vlastní zakončení, přestože brazilský parťák byl v mnohem lepším postavení.

„Mají spolu dobrý vztah, a pokud ze mě lovíte senzace, tak vám je neřeknu. Jsou spolu na tréninku, je možné je spatřit spolu na rozcvičce. Komunikují spolu a umí si vyhovět. Občas se názorově úplně neshodnou, ale to k tomu prostě patří. Není třeba hned vše zveličovat,“ nechal se slyšet Galtier před zvídavými novináři. Jeho slova byla následně publikována skrze španělský portál marca.com.

Nyní se objevilo video z tunelu, ve kterém Mbappé pranýřuje svého dalšího spoluhráče Achrafa Hakimiho. Není zřejmé, ze kterého zápasu záznam pochází, ale je na něm patrné, jak francouzská hvězda griluje spoluhráče, který je dlouhodobě označován za jednoho z jeho nejbližších spojenců v kabině. „Nestačí litovat, musíš mi dát míč,“ reaguje ve videu Mbappé na konverzaci s Hakimim k jedné nevyužité situaci.