Veselý ocenil kvality Slovanu: Jestli má Liberec něco silného, jsou to rychlé protiútoky

Veselý ocenil kvality Slovanu: Jestli má Liberec něco silného, jsou to rychlé protiútoky

Bohemians 1905 zažívá v novém ročníku FORTUNA:LIGY dobré výsledky na venkovních hřištích, ale doma se nedá ani s nadsázkou hovořit o nedobytném Ďolíčku. Další, kdo na této vršovické adrese loupil, byl Liberec, který si po trefách Valenty a Červa vezl pod Ještěd tři cenné body. To samozřejmě příliš nedělalo radost domácímu trenérovi Jaroslavu Veselému.

Nedělní ligová bitva vyzněla lépe pro hosty a domácí stratég poukazoval na opakující se neduhy, které u svých svěřenců vnímá. „Děje se nám to pořád a pokaždé to změní ráz utkání. Do zápasu jdete s určitým plánem, pak ale inkasujete a musíte všechno změnit. Neumím to říci slušně, prostě jsme si sami doj*bali další zápas před vlastními fanoušky," nebral si kouč Klokanů servítky a hodnocení zápasu mu pořádně zhořklo.

Skóre utkání otevřel již ve 2. minutě Valenta, také krátce po změně stran přišla další trefa od Červa. „První branka určila ráz utkání. Jestli má Liberec něco silného, jsou to rychlé protiútoky. Pak couvl a my museli dobývat. Měli jsme tlak i několik zajímavých situací, abychom vstřelili gól. Do druhé půle jsme udělali dvě změny. Všechno ovšem zhatila zase další branka,“ pokračoval lodivod Bohemians.

Domácím nevonělo ani časté kouskování hry. „Utkání se celé rozháralo, nehrálo se snad deset minut, pořád se jen diskutovalo. Navíc jsme museli trochu přeskupovat řady, o nějakém souvislejším tlaku tak ani nemohla být řeč,“ uzavřel Veselý.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.