Tři tváře, které ztrácí na Old Trafford půdu pod nohama. Kdo by měl v lednu měnit klubové barvy?

Tři tváře, které ztrácí na Old Trafford půdu pod nohama. Kdo by měl v lednu měnit klubové barvy?

Když nedávno Manchester United jmenoval nového trenéra, bylo ihned patrné, že s jeho příchodem se dostaví i četné změny v kádru. Ihned se vyrojilo mnoho otazníků ohledně budoucnosti některých hráčů, které pro nepřesvědčivé výsledky měly nahradit čerstvé posily. Odchodů bylo mnoho, ale to neznamená, že další nebudou následovat. Podívejme se na trojlístek, který by nemusel na Old Trafford dožít zbytku sezóny a klubové barvy by mohl měnit již během zimního přestupového okna.

3) Aaron Wan-Bissaka

Zajímavým faktorem ve prospěch nizozemského stratéga je nebojácnost postavit si základní sestavu zcela podle sebe bez ohledu na zvučnost jmen, kterými v kabině disponuje. Bývalý šéf Ajaxu je ochoten obětovat některé své hvězdné hráče pro týmovou soudržnost. Nemění to však nic na tom, že mnohým pod jeho taktovkou pšenka nepokvete.

Aaron Wan-Bissaka zamířil na Old Trafford jako perspektivní mladík, od kterého si Rudí ďáblové mnohé slibovali. V první sezóně dokázal zapůsobit, ale od té doby podává průměrné výkony. Není divu, že jej z přízně vystrnadil Diego Dalot a ani v tomto ročníku Premier League to zatím nevypadá, že by se to mělo změnit.

Foto: instagram.com/manchesterunited