Grealish: Padesát pět sekund? Spíš pět minut! Byl to nejrychlejší gól, který jsem kdy dal

Manchester City si ve Wolherhamptonu došlápl na pohodlné tři body poté, co dokázal vstřelit tři branky a ani jednu neinkasovat, čímž napravil zaváhání z minulého kola proti Aston Ville. Mužem zápasu se stal Jack Grealish, který otevřel skóre již v první minutě a přežil hororový zákrok oceněný červenou kartou.

Sedmadvacetiletý záložník se vrátil do hry teprve před pár dny po zranění, které jej vyřadilo na více než dva týdny. Ligový zápas nejvyšší anglické soutěže si tedy zahrál téměř po měsíci, když naposledy nastoupil 21. srpna proti Bournemouthu. Návrat na ligovou scénu započal opravdu ve velkém stylu, protože dokázal skórovat už v první minutě zápasu a nasměrovat Manchester City k vítězství 3:0 nad Wolves.

,,Vlastně jsem si neuvědomil, že to bylo jen pětapadesát sekund, dokud mi to někdo neřekl," zmínil se v rozhovoru na webových stránkach Manchesteru City překvapený Grealish, pro kterého to byla první ligová trefa v sezóně. ,,Myslel jsem, že je to asi pět minut! Musí to být nejrychlejší branka, kterou jsem kdy dal," pokračoval.

Pro Jacka to ovšem nemusel být pouze radostný zápas. Za necelou půlhodinu jej totiž knockoutoval kopem do hrudi Collins. Avšak Grealish pokračoval v zápase až do 76. minuty, kdy ho vystřídal na hřišti Palmer, zatímco Collins zamířil předčasně do šaten po jasné červené kartě.

Trpišovský před Plzní: Je to takový vrchol na začátku sezóny. Musíme ze sebe vyždímat všechno