Jsme hloupí, když se nepoučíme z chyb, co děláme, pořád se v tom patláme, kroutí hlavou Pavelka

Jsme hloupí, když se nepoučíme z chyb, co děláme, pořád se v tom patláme, kroutí hlavou Pavelka
OBSAHUJE OHLASY

Sparta proti Baníku remizovala už popáté v řadě. Pražané byli v celém zápase lepším týmem a po brance Sadílka se dostali i do vedení. Jenomže Letenští zaspali úvod druhého poločasu, Baník vyrovnal hned ve 46. minutě. Svěřenci trenéra Priskeho si poté vytvořili řadu příležitostí, ale žádná šance se jim nepodařila proměnit.

Pro Spartu bylo těžké skousnout další remízu, navíc když celý zápas dominovala. „Asi to vypovídá o té naší situaci. Tři zápasy jsme prošustrovali sami. Dneska jedna střela Baníku na bránu a gól. Jednoznačně jsme měli vést 2:0 nebo 3:0 v první půli a nebylo co řešit,“ komentoval utkání pro Sparta TV David Pavelka, který odehrál celý zápas.

Pět remíz po sobě nezažije leckterý hráč. Pavelka už jednou zažil sedm proher v řadě. „Je to slušná deka. Byla tady zase skvělá atmosféra. Lidem patří dík, i když teď chápeme, že jsou naštvaní. Jsme hloupí, už jsem to říkal. Nepoučíme se z těch chyb, které děláme a začneme druhou půli lacinou ztrátou na naší polovině. Když gól nenabídneme soupeři přímo, tak je to gól kola z dvaceti metrů. Prostě se v tom teď patláme. Nic jiného, než tvrdá práce na tréninku to nezmění,“ konstatoval jednatřicetiletý záložník pro klubovou televizi.

Sparťanská série remíz začala 27. srpna proti Bohemians, následně pokračovala s Jabloncem, Zlínem, Teplicemi a nyní i s Baníkem. Další utkání Pražané odehrají po reprezentační přestávce 1. října doma proti Hradci Králové. Ze Sparty dostali pozvánku do národního týmu Zelený, Jankto a Kuchta.