Mizérie v rezervním celku Slavie pokračuje! Kouči Jarolímovi se zápasy hodnotí hořce

Mizérie v rezervním celku Slavie pokračuje! Kouči Jarolímovi se zápasy hodnotí hořce

Bilance Slavie "B" ve Fotbalové národní lize není rozhodně přívětivá. Po devíti odehraných zápasech se po pěti prohrách a dvou remízách krčí na předposledním místě tabulky. S formou nahradního celku bohaté Slavie to tedy nevypadá vůbec dobře a kouči Jarolímovi není příliš do zpěvu.

Bývalý úspěšný záložník, který si zahrál například i v soluňském Iraklisu, je na lavičce rezervy Slavie od roku 2020. Podařilo se mu se Slavií v loňské sezóně vyhrát skupinu A České fotbalové ligy a senzačně postoupit do ligy druhé.

Jenže v té je zatím rezerva Slavie malým pánem s osmi body na předposledním místě. Naposledy si svěřenci Marka Jarolíma nevěděli rady s Vlašimí a prohráli vysoko 1:3. „V prvním poločase jsme udělali z utkání jednoznačnou záležitost. Ve druhém poločase se to pak výrazně zvedlo, také díky naším střídáním. Bylo to za stavu 3:1, je to pak jiný zápas. Mrzí nás nekvalita. Jsou tam věci, které nehledě na věk, nemohou ve hře být, je to o kvalitě. Ta nás teď brzdí. Naše nevynucené ztráty jsou fatální. Pak je obrana přetížená, pořád musí něco řešit a sebevědomí pak jde dolů,“ uvedl v klubovém rozhovoru Jarolím.

„Hodnotí se mi to hrozně. Nechali jsme si to zase utéct v prvním poločase. Ve druhém poločase si to pak už Vlašim pohlídala. Nejhorší byla ta patnáctiminutovka, kdy jsme dostali tři góly. Pak už se to hodně těžko dohánělo. V závěru půle jsme ještě trefili tyč. Kdyby se to proměnilo, bylo by to ještě dramatické,“ dodal odchovanec Sparty.

V příštím zápase čeká rezervu Slavie boj proti Vyškovu, který má opačnou bilanci 5-2-2 a je příjemným překvapením v boji o postup, když sídlí na druhém místě jen o tři body za Líšní.

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.