Poslední teplické tréninky se Jarošíkovi moc líbily: Už by bylo na čase Pardubice poprvé v lize zdolat

Poslední teplické tréninky se Jarošíkovi moc líbily: Už by bylo na čase Pardubice poprvé v lize zdolat

Posun do klidných vod tabulky. Toť nejčerstvější cíl Teplic před desátým kolem FORTUNA:LIGY, ve kterém přivítají v neděli od 16:00 na Stínadlech beznadějně poslední Pardubice. O motivaci budou mít Mareček, Kučera, Gning a spol. postaráno už jen z toho důvodu, že ve vzájemných zápasech v posledních dvou sezonách jen prohrávali.

"Je to velice důležitý zápas jak pro nás, tak pro Pardubice. Bylo by na čase Pardubice už také poprvé v lize zdolat, přišlo by to totiž v ideálním čase, abychom jim odskočili a nechali je v tabulce za sebou," přeje si trenér Jiří Jarošík, jehož předzápasová slova nabídly oficiální stránky severočeského celku.

Žlutomodrým se na Pardubice v nejvyšší soutěži jednoznačně nedaří, z pěti utkání, které po postupu do ligy s východočeským souborem odehráli, nezískali ani bod.

"S týmem jsme bilanci vůbec neřešili, soustředili jsme se jen na sebe, abychom měli dobrou přípravu a tréninky na zápas. Pardubice budeme samozřejmě řešit, ale hlavně jejich styl hry a podobně. Věřím, že sérii si nikdo nepřipouští, ale každá série jednou končí a já doufám, že tahle skončí teď o víkendu. Moc by nám to pomohlo," burcuje Jarošík.

V uplynulé reprezentační přestávce teplický tým dával dohromady drobná zranění a nyní už se chystá na další ligové kolo.

"V prvním týdnu jsme doléčovali bolístky, měli jsme i nějaký teambuilding a teď jsme do toho zase pořádně šlápli. Čekali jsme ještě na hráče z reprezentací, doufám, že se nám nikdo nezraní a budeme pokračovat dál, protože teď se mi tréninky moc líbily, tak věřím, že to v neděli dotáhneme do vítězného konce," dodává závěrem kouč Teplic.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.