Svědíka potěšil známý Favre: Vnímá, že s nimi ve skupině hraje nějaké Slovácko, které má nějakou výkonnost

Svědíka potěšil známý Favre: Vnímá, že s nimi ve skupině hraje nějaké Slovácko, které má nějakou výkonnost
OBSAHUJE VIDEO

Hráči Slovácka se v rámci Evropské konferenční ligy představili podruhé před domácím publikem a po remíze 3:3 s Partizanem Bělehrad z toho byla ve čtvrtek těsná prohra 0:1 s Nice, za které v Uherském Hradišti bojovali například Ramsey, Pépé, Lemina nebo Dante.

O výsledku rozhodl deset minut po změně stran právě francouzský forvard Nicolas Pépé, jenž je v zemi galského kohouta zapůjčen z Arsenalu. 1. FC naproti tomu vyšlo poprvé střelecky naprázdno.

"Pépé nám chybí. Byl rozdílový, dal gól a trefil i tyčku a břevno. Jinak mě hrozně mrzí, že jsme prohráli takto laciným gólem, protože kluci v defenzivě pracovali velice dobře. Tak, jak jsme byli v předcházejících zápasech střelecky úspěšní, tentokrát jsme se nedokázali prosadit. Chyby se stávají, na této úrovni jsou ale daleko víc vidět. O to smutnější je, že to rozhodne celé utkání," mrzelo Martina Svědíka, jehož vyjádření si lze přečíst na stránkách fcslovacko.cz.

Domácí v této sezoně již poněkolikáté doplatili na zaváhání brankáře, s tím, že tentokráte znovu chyboval Filip Nguyen. "Chyby se stávají. Na této úrovní je vše samozřejmě více vidět a je smutné, když to rozhodne zápas. Takových duelů ale u nás bylo už víc. Budu rád, když brankáři budou reagovat a mužstvo více podpoří," doplnil Svědík a víc to komentovat nechtěl.

Po závěrečném hvizdu švýcarský kouč soupeře Lucien Favre pronesl, že je Slovácko ve skupině až moc podceňované. Slova bývalého stratéga Borussie Dortmund, M'gladbachu, Herthy či Servette Ženeva se šéfovi Petržely, Havlíka a spol. poslouchala náramně dobře. "Favre je známý trenér. Potěšilo mě, že vnímá, že s nimi ve skupině hraje nějaké Slovácko, které má nějakou výkonnost," uzavřel.

Kvalitní zboží od našich východních sousedů? TOP 5 nejlepších Slováků hrajících v české lize