Nejsme na tom zdaleka dobře, smutní kouč United ten Hag. Vytýká týmu chybějící stálou zápasovou intenzitu

Nejsme na tom zdaleka dobře, smutní kouč United ten Hag. Vytýká týmu chybějící stálou zápasovou intenzitu
OBSAHUJE OHLASY

Manchester United je v letošním roce jako na houpačce. Po hrůzostrašném vstupu do nové sezóny to po několika dobrých výsledcích konečně vypadalo na zmrtvýchvstání. V posledních duelech ale Rudí ďáblové opět předvádí trápící se fotbal. Těsná výhra 3:2 nad Omonií Nikósia a debakl od městského rivala 3:6 není zrovna pozitivní bilancí a kouč Erik ten Hag si je toho vědom.

Nizozemský kouč se kormidla Manchesteru United chopil v letošním dubnu a zatím je jeho působení na lavičce Manchesteru United poměrně zajímavé. Úvod sezóny s týmem doslova nezvládl, a po dvou porážkách s Brightonem a Bretfordem to vypadalo zle. Nakonec se ale výběr bývalého kouče Ajaxu Amsterdam vzchopil a porazil Liverpool i letos rozjetý Arsenal. S městským rivalem ale duel nezvládl.

„Jen opravdu dobré je pro mě dost dobré. V tuto chvíli na tom zdaleka nejsme dobře. Viděli jste to proti Manchesteru City. My musíme být mnohem lepší. Myslím, že hlavním problémem, který jsme předtím v zápasech zvládali mnohem lépe, je intenzita. Musíme vnést intenzitu do každého zápasu. To byl velký rozdíl mezi City a námi. Takže to je požadavek na náš tým. Musí za to nést odpovědnost," uvedl Erik ten Hag novinářům na tiskové konferenci.

V neděli výběr ten Haga zamíří do Liverpoolu, aby sehrál zápas s tamním Evertonem, který v Premier League už šest zápasů nepadl a má na kontě jen o dva body méně, než Manchester. 

KYLIAN MBAPPÉ SI ROČNĚ PŘIJDE NA ASTRONOMICKOU ČÁSTKU. PŘEKONAL I KOLEGU MESSIHO A NEYMARA!