Mbappé kolem sebe dští oheň a síru. Nespokojenost se superútočníkem v Parku princů roste

Mbappé kolem sebe dští oheň a síru. Nespokojenost se superútočníkem v Parku princů roste

Francouzský útočník po podpisu superkontraktu s PSG pokoj nenalezl. Podle zaměstnanců klubu naopak v pařížském klubu roste nespokojenost s přístupem a chováním  třiadvacetiletého fotbalisty.  

Nerespektujete mě, nelíbí se mi tu, chci pryč. Tak nějak podle posledních zpráv z médií zní signál, který k vedení PSG vyslal Kylian Mbappé, který má být nespokojený se svými možnosti v týmu francouzského mistra a hodlá klub opustit. Byť jen necelého půl roku po podpisu nového tříletého superkontraktu který, který mu má přinést podle New York Times přes osmdesát milionů eur za sezónu a řadu významných pravomocí ve směru k vedení klubu.

Podle nově zveřejněných informací respektovaného francouzského deníku L'Equipe získaných od anonymního zdroje z klubu existuje významná nespokojenost i z druhé strany. S chováním hráče. Hlavně s jeho nevypočitatelnosti a proměnami nálad. "Jeden den přijede na tréninkového centra, na všechny se usmívá, vtipkuje a zdraví. A druhý den přijede beze slova, na nikoho se nepodívá a tváří se je smrtka. A tak je to od začátku sezony," citoval svůj anonymní zdroj L'Equipe.    

Podle francouzských novinářů problémy okolo Mbappého bublají na hřišti i mimo něj, od začátku sezóny měl mít několik hádek se spoluhráči, především s Neymarem. Přímo na hřišti se s Brazilcem střetl už v srpnu, kdy Neymar chtěl - poté co Mbappé v zápase už jednu penaltu neproměnil - při výhře 5:2 nad Montpellierem kopat další penaltu. Už tehdy přitom řada insiderů Mbappého kritizovala, že se jeho ego vymklo kontrole, krize v kabině prvního mužstva v Parku princů se podle všeho za další dva měsíce ještě prohloubila. A to i přesto, že pařížský útočník dokázal v této sezóně vstřelit 12 gólů ve 13 vystoupeních napříč soutěžemi.