Pohárová formalita na Julisce? Ve Slavii neexistuje zápas, který by mohl dát trenérský štáb na vedlejší kolej...

Pohárová formalita na Julisce? Ve Slavii neexistuje zápas, který by mohl dát trenérský štáb na vedlejší kolej...

Sešívaným se po střetu s Mladou Boleslaví (2:1) ulevilo. Konečně skórovali a navíc přerušili nepříjemnou sérii tří soutěžních proher v řadě.

Jak vysoko v žebříčku priorit bude pro slávistický trenérský štáb středeční duel MOL Cupu na Dukle a jak velké změny v sestavě půjde očekávat?

"Ve Slavii neexistuje zápas, který bychom mohli dát na vedlejší kolej. Prioritní zápas pro nás teď skončil, ve středu bude další," citoval web slavia.cz slova Jindřicha Trpišovského.

Pokud jde o sestavu pro pohárový střet, hlavní trenér si s ohledem na marodku nemůže až tak vybírat. Podle něj je otázkou spíš to, kolik změn si bude moci favorit proti druholigovému celku dovolit...

"Traoré střídal kvůli zdravotnímu problému, možností ani tolik není. Na některých postech je výběr větší, proto někdy uvažujeme o změně rozestavení, abychom více využili dostupné hráče. Ve středu nebudeme moc koukat na to, koho šetříme. Otázka ale je, z čeho budeme moct vybírat," nastínil šestačtyřicetiletý odborník.

Uprostřed pracovního týdne by se rád šéf Provoda, Ševčíka či Holeše rád opřel o individuální výkon některých hráčů, kteří toho v poslední době až tak moc neodehráli.

"Například Ondra Lingr nebo Venca Jurečka neměli takové vytížení, takže by to měli ve středu odehrát. Na jiných postech naopak například Oscar nebude moct hrát a David Jurásek hraje všechno. Změna by byla potřeba, ale asi nebude možnost. Každopádně budeme chtít použít vše, co bude k dispozici," zakončil.

Třetí kolo MOL Cupu na dejvické půdě bude mít výkop ve středu od 18:00. Svěřenci kouče Petra Rady půjdou do městského derby po těsné domácí výhře nad Táborskem.

Nejtvrdší direkt v kariéře! Vrba dál padá volným pádem, zachránit se může jen on sám. Dokáže změnit svoje vnitřní já?