Hapal: Cítíme šanci a věřím, že se o body popereme. Doma je ale Plzeň silná

Hapal: Cítíme šanci a věřím, že se o body popereme. Doma je ale Plzeň silná
OBSAHUJE OHLASY

Baník jede na západ Čech ukázat, v jak novém rozpoložení po příchodu staronového kouče momentálně je. Zatím má Hapal za sebou dva zápasy a dvě výhry. Plzeň v nabitém programu začíná nestíhat a prohra v Hlučíně toho byla důkazem. Není tedy divu, že ostravští pomýšlí na zisk bodů.

První Plzeň, která v lize letos ještě nezaváhala, přivítá čtrnáctibodový Baník Ostrava. Favoritem jsou jasně domácí, ale po neúspěchu v Hlučíně a výměne trenéra na lavičce Baníku jsou ve vzduchu otazníky. A Baník si v čele s Pavlem Hapalem věří. 

,,Čeká nás velice těžký zápas. Plzeň je doma velice silná, neprohrává, ale my jsme odhodlaní vybojovat dobrý výsledek a body," nechal se před zápasem slyšet na oficiální stránce Baníku Ostrava Pavel Hapal.

,,Prohra v Hlučíně samozřejmě může s Plzní zatřepat, nevím, kdy naposledy dostala tři góly, když pominu evropský pohár. Ale doma jsou silní a ukáže až samotný zápas, jestli to na nich zanechalo stopy," vyjádřil se k prohře s od Ostravy nedalekým Hlučínem. ,,Ale my cítíme nějakou šanci a věřím, že se o body popereme,“ dodal.

Pavel Hapal se do Baníku brátil po dlouhých šestnácti letech. Dva roky byl po dvouletém působení ve slovenské reprezentaci bez práce. Do Baníku přišel po vyhazovu Pavla Vrby s tím, že má napravit špatný chod klubu. A zatím to vypadá na dobrou cestu.

Znovuzrozený Kepa! V Chelsea má opět chuť chytat