Řezníček po hattricku v Ďolíčku: Brno je asi osudový klub. Všechno funguje, jak má

Řezníček po hattricku v Ďolíčku: Brno je asi osudový klub. Všechno funguje, jak má
OBSAHUJE OHLASY

Pardubice přivítaly v azylovém prostředí v pražském Ďolíčku Zbrojovku Brno. Vizi měly jasnou, konečně bodovat a pokusit se přiblížit předposlednímu Zlínu. Ale Jakub Řezníček byl proti a hattrickem domácí doslova sestřelil. Vsítil tak již v lize devět branek a je dle svých slov na jihu Moravy spokojen.

Jakubovi Řezníčkovi se sobotní utkání v Pardubicích náramně vydařilo. Hattrickem dotáhl čelo tabulky střelců okupované Stanislavem Teclem a oba tak mají na kontě už devět branek. 

,,Myslím, že šlo o zasloužené vítězství. Tři předchozí zápasy se nám nepovedly, tohle jsou pro nás důležité body. Zápas mohl dopadnout jakkoliv, ale ukázali jsme kvalitu, kterou jsme disponovali v začátku soutěže,“ zní pozápasové vyjádření Jakuba Řezníčka na oficiální stránce Zbrojovky Brno.

„Brno je asi osudový klub. Každý hráč nějaký takový klub má. Líbí se mi tu, dařilo se mi tu už před těmi pěti lety. Všechno funguje, jak má, a myslím si, že se to na mých výkonech projevuje," dodal čtyřiatřicetiletý útočník, který vzpomněl i na první štaci v Brně, kterou absolvoval v letech 2015 až 2017.

Brno po výhře nad posledními Pardubicemi poskočilo na osmou pozici a má sedmnáct bodů. Pardubice tak na Zbrojovku ztrácí už propastných jedenáct bodů.

HOREJŠ PO PROHRANÉM DERBY S LIBERCEM SMUTNÍ. PRÝ MU VÍTĚZSTVÍ PRAKTICKY DAROVALI