Co to jako je? funí opět Neymar. Jeho týmový kolega byl údajně silně poškozen

Co to jako je? funí opět Neymar. Jeho týmový kolega byl údajně silně poškozen

Neymar je osobou, která je poslední týdny velkým předmětem veškeré mediální pozornosti. A nemusí to být zrovna kvůli jeho vystupování na trávníku, kde stále předvádí skvostné výkony, ale především mimo něj.

Brazilský kouzelník s prakticky neomezenou zásobou technických parádiček se naposledy objevil v interview pro server SPORTbible, kde se rozmluvil o nedávné anketě Zlatého míče.

My už dnes dobře víme, že tuto cenu vyhrál francouzský forward Karim Benzema, proti čemuž Neymar nic nemá. Co mu ovšem vadí, je umístění ostatních hráčů, zejména jeho týmového kolegy z brazilské reprezentace Viníciuse Júniora.

„Nic nemám proti celkovému výsledku. Neznám jiného hráče, který by si to zasloužil vyhrát více, než je Karim Benzema. Co mi ale vadí, to je celkové sestavení žebříčku. Cožpak všichni lidé najednou přišli o rozum?“ funěl Neymar, jenž se veřejně zastával svého národního kolegy.

„Když pominu sebe, není na světě technicky více nadaného hráče, jak je Vinícius. To, co předvádí nejen poslední rok, stojí za mnohem větší uznání, než je osmá příčka v žebříčku Zlatého míče. Bez jakékoliv legrace vám říkám, že on patří mezi tři nejlepší hráče současnosti,“ pravil.

„Jen minulou sezonu byl klíčovým hráčem, který dovedl Real Madrid k triumfu v Lize mistrů. On sám v tom ročníku navíc dal přes dvacet branek a na dalších dvacet přihrál. Mrzí mě, že to lidé nevidí. Chci ale, aby Vini věděl, že já i celý brazilský lid na rozdíl od ostatních jeho talent vždy oceníme,“ dodal Neymar.