Reds se obávají, že vytoužená posila je pasé. Finančně prý konkurovat Chelsea a Realu nemohou

Reds se obávají, že vytoužená posila je pasé. Finančně prý konkurovat Chelsea a Realu nemohou

Liverpool by rád přivítal ve svých řadách anglického záložníka Jude Bellinghama, o kterého se podle informací Football Insider zajímají také Chelsea nebo Real Madrid. Právě tvrdá konkurence by mohla sehrát klíčovou roli, neboť se předpokládá, že Dortmund vyslyší volání toho, kdo za jeho hvězdičku nabídne největší balík peněz.

Svou roli by mohlo sehrát také to, jak si devatenáctiletý rodák ze Stourbridge povede v této sezóně a nadcházejícím mistrovství světa v Kataru. Pozvánka z anglické reprezentace se mu nevyhnula a očekává se, že by měl hrát klíčovou roli ve snaze ostrovní země uspět po dlouhých letech půstu na mezinárodním turnaji.

Německý list Bild nedávno přispěchal se zprávou, že by Dortmund mohl být svolný k letnímu prodeji, ale záležet bude na cenové nabídce, kterou za jeho vykoupení zájemci předloží. Liverpool je dlouhodobě spojován s choutkami přivést jej na Anfield Road, ale právě vysoká cenovka by jej mohla vyřadit z boje o jeho zisk.

Vedení Reds se totiž domnívá, že hodnota Bellinghama by mohla vyletět za hranici 100 milionů liber, i kdyby se hráč rozhodl kontrakt v Signal Iduna Parku prodloužit. Aktuálně má smlouvu do léta 2025, což Dortmund staví do výhodné pozice.